kapali devre kamera sistemleri
 

Güvenlik Kamera Sistemleri

CCTV Sistemleri ile, temelde caydırıcılık fonksiyonu yerine getirilmekte, olaylara zamanında müdahale sağlanmakta, olay sonrası teşhis ve tespit imkanı elde edilmektedir.

CCTV Sistemlerinde, sabit kamera, pan/tilt kamera, speed dome kamera gibi bir cok kamera kullanilabildigi gibi sistemlerin ana beynini olusturan Dijital Video Recorder’lar, Matrix Seciciler gibi bir cok ekipman kullanilmaktadir.

CCTV sistemini Kartli gecis sistemine entegre edilebildigi gibi TCP/IP protokolu ile uzaktan erisimide mumkundur.

Her boyutta güvenlik ihtiyaçlarına en doğru çözümleri geliştirebilen Duotech Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri , CCTV çözümleri ile size üst düzey güvenlik olanaklarını sunuyor.

Fiyat ve kullanışlılık özellikleri açısından en çok tercih edilen güvenlik önlemleri arasında yer alan Kapalı Devre Kamera Sistemleri ( CCTV ), tek veya bir çok merkezden bir yada daha bir çok bölgenin izlenerek kayıt edilmesini sağlar.

Günümüz iletişim teknolojilerinin gelişmesi doğrultusunda artık izleme olanakları mobil cihazların da kullanımına müsade etmektedir. Cep telefonu, PDA, iPhone ve Balckberry cihazları ile bu işlemler kolayca yapılabilmektedir.

Can ve mal emniyetini korumak amaçlı kurduğumuz bu sistemler, hırsızlık ve benzeri tehditlerde caydırıcılık , erken müdahale imkanı ve adli durumlarda delil özelliği taşıdığı gibi aynı zamanda üretim ve imalat konularında iş verimliliğini de arttırmaktadır.

En son teknolojiyi yakından takip eden Duotech Güvenlik kullandığı Analog ve IP kameralar sayesinde her ölçekte projenize doğru ve verimli çözümler sunar.